Forum Forum o Simsonach Strona Główna Forum o Simsonach
Forum wszystkich posiadaczy motocykli Simson
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chcesz schudnąć przed Sylwestrem?
Kup Teraz a 30 dniową dietę otrzymasz za darmo!
Tylko 137 zł TRIZER + indywidualna dieta
zestaw śrub - simson S

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o Simsonach Strona Główna -> Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pianista
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: podkarpackie

PostWysłany: Wto 13:27, 18 Sie 2009    Temat postu: zestaw śrub - simson S

Witam,
Czy istnieje jakiś temat w którym są podane wymiary wszystkich śrub do Simsona?

Chodzi mi o coś takiego tylko po polsku (lub jeśli ktoś dałby radę przetłumaczyć)

Schraubenliste für Simson S51:

2 x SKSchr M8x16 + FeRi (Fußrasten)
1 x SKSchr. M8x75+ FeRi (Obergurt vorn)
2 x SKSchr M8x65 + FeRi + Usch (Stoßdämpfer links)
2 x SKSchr M8x70 + FeRi + Usch (Stoßdämpfer rechts)
2 x SKSchr M6x14 + Usch (Gepäckträger-Schutzblechhalterung oben)
1 x SKSchr M6x25 + Federscheibe (Motorhalterung unten)
1 x SKSchr M8x90 + Usch + FeRi (Kippständerhalter im Geweih)
2 x SKSchr M8x16 + FeRi (Halterung Geweih vorn)
1 x SKSchr M8x110 + FeRi (Bremsgest.halterung)
1 x Flachrundschraube M8x45 + Federscheibe (Motorhalterung mitte)
1 x SKSchr M8x100 + FeRi (obere Motorhalterung)
1 x SKSchr M8x90 + FeRi (untere Motorhalterung)
2 x SKSchr M8x25 + Usch (oben Telegabel für Tacho halter.)
2 x SKSchr M8x25 + FeRi (untere Gabelführung)
1 x SKSchr M8x40 + Federscheibe (linker Gabelholm)
4 x SKSchr M6x55 + Usch (Schutzblechhalterung vorn)
4 x SKSchr M6x20 + 8 Usch (Schmutzfänger)
2 x SKSchr M6x12 + Usch + FeRi (Schutzblechhalterung hinten am Herz)
2 x SKSchr M6x12 + Usch + FeRi (Schutzblechhalterung hinten beim Licht)
2 x SKSchr M6x18 (hinten an Schutzblechhalterung oben drauf nicht in Schutzblech u unter Licht auf Schutzblech)
2 x SKSchr M6x20 + Usch + FeRi (für Nummerschild)
4 x SKM M12x1,5 + 3 FeRi + 1 Sicherungsscheibe (spezial Muttern)
1 x Usch 13 TGL 0-125 (3 mm) (Usch von Vorderachse links)
2 x SKSchr M6x35 + Usch (am Bremshebel vorn u. hinten)
1 x SKSchr M8x20 + Usch (Tankhalt.)
1 x Zylinderschraube 6x14 + Usch + Federscheibe (Sitzbankhalterung vorn)
1 x Linsenschraube 6x50 + Usch + Usch gummi (rechter Seitendeckel)
4 x SKSchr M6x20 + Federscheiben (Lenkerhalterung)
1 x ZySchr M5x18 + Usch ( Halterung vom Glas)
3 x SKSchr M6x16 + FeRi (2 x Hinterlicht (Blinkerhalterung) 1 x Lampentopfhalterung die hintere Schraube)
1 x SKSchr M6x12 + FeRi (1 x Lampentopfhalterung die vordere Schraube)
2 x ZySchr AM 6x35 + Uscheibe + Vierkantmutter (Bilnkerhalterung vorn)
1 x Zylinderschraube 5x20 (oberer Schraube für linke Amatur)
1 x Zylinderschraube 5x35 (untere Schraube für linke Amatur)




Baureihe S50/S51/S70 und SR50/SR80


Lenkerbefestigung:
4 x M6x60 (S50/S51/S70)
2 x M8x20 (SR50/SR80)

Schutzblech vorne:4 x M6x55

Schutzblech hinten:
4 x M6x12

Sitzbank:1 x M6x16 (Schlitzschraube voe)
2 x M6x14

Federbeinbefestigung:
2 x M8x65 (oben)
2 x M8x45 (unten)

Schwinglagerlolzen:
Mutter M12x1,5

Motorlager:
1 x M8x45 (Schloßschraube)
2 x M6x25

Obergurtbefestigung:
1 x M8x75

Unterzug- bzw. Endurostreben:
1 x M8x65

Schalthebel/Schaltgestänge:
1 x M6x35

Kickstarter:
1 x M8x25

Fußschalthebel SR50/SR80 vorne:1 x M8x60

Tank:1 x M8x20 (S50/S51/S70)
2 x M6x14 (SR50/SR80 oben)
2 x M6x12 (SR50/SR80 unten)

Telegabel:
2 x M8x30 (S50/S51/S70 oben)
2 x M8x25 (SR50/SR80 oben)
2 x M8x25 (unten)

Fußrastenträger:
2 x M8x14 (voe)
1 x M8x90 (Lagerschraube hinten)

Fußbremshebel:
1 x M8x110

Motorlager SR50/SR80:1 x M8x90
1 x M8x100

Kippständer SR50/SR80:
2 x M8x40
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cepe
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 290
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Ś-ca
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 23:02, 21 Sie 2009    Temat postu:

pozdro ;]


warn x1

marcias
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brylant2112
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 132
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Sob 3:16, 22 Sie 2009    Temat postu:

Cepe

Co miało znaczyć te pozdro? Moim zdaniem to zbyteczne nabijanie postów

A co? Twój post jest lepszy?

warn x1

marcias
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o Simsonach Strona Główna -> Techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin