Forum Forum o Simsonach Strona Główna Forum o Simsonach
Forum wszystkich posiadaczy motocykli Simson
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

hamulec tarczowy ślimak napędu w kole od s53

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o Simsonach Strona Główna -> Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koneser1967
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Jaworzno
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 17:32, 02 Lis 2016    Temat postu: hamulec tarczowy ślimak napędu w kole od s53

witam !
Mam maleńki problem. Mam zamiar a nawet już mam zakupione graty czyli rozrusznik do mojego Simsona. Kupiłem zestaw tzw. 3 generacji ale ten nie posiada w deklu napędu do linki prędkościomierza. No i oczywiście odwiedziłem JACK MOTORS i wrzuciłem do koszyka napęd linki od s53. Niby wszystko gra. Jednak zamówiłem także w JACK MOTORS hamulec tarczowy. A ten jest montowany po tej stronie co napęd linki prędkościomierza.

I teraz pytanie.
Kto z Was Panowie bawił się w taki montaż. Wiem ze to da się zrobić. Na razie czekam na graty bo nie ma na stanie hamulca tarczowego.

Proszę o porady gdyż nie chcę błądzić!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Posimsonowany
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Puławy(okolice)
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 8:43, 23 Sie 2019    Temat postu:

Wiem że pewnie już dawno po fakcie ale tarcze da się zamcować z drugiej strony tylko trzeba dotoczyć dystans i pokombinować z jej mocowaniem(i to dużo) coś mi się kojarzy że ktoś kiedyś się podjął tego ale nie widziałem nigdy efektów tego
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o Simsonach Strona Główna -> Techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin